Odštartoval 3. ročník LOM

Autor: Andrej Levák / pondelok, 18 november 2013 / Kategória: Sezóna 2013/2014

Po úspešných dvoch ročníkoch zimnej futbalovej ligy „LOM“ sme sa rozhodli pokračovať aj naďalej v tejto začínajúcej tradícií v Dolnom Ohaji. V našej obci máme nato ideálne podmienky a bolo by škoda nevyužiť športovú halu. Od teraz až do februára 2014 sa budeme každú sobotu v mesiaci stretávať pri futbalových zápasoch.

Dňa 16. novembra 2013 sme zahájili 3. ročník Ligy ohajských majstrov (LOM). Aj tento ročník sa do súťaže zapojilo 8 mužstiev ako tomu bolo minulý rok. Keďže domáci poskladali 6 mužstiev rozhodli sme sa opäť pozvať mužstvá z Hulu a Úľan nad Žitavou. Jednotlivé tímy zostali takmer v rovnakom zložení. Niektorí však zmenili názov, iní doplnili a vymenili medzi sebou zopár hráčov. Všetky dôležité informácie môžete nájsť na tejto oficiálnej stránke súťaže.

Liga sa nám pomaly rozbieha a veríme že aj v ročníku 2013/2014 uvidíme veľa pekných, napínavých duelov bez zbytočných zákerností. Držíme všetkým mužstvám palce, prajeme veľa strelených gólov a hlavne aby hráčov obchádzali zranenia.

HORE